Wydarzenia

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego – czas na głosowanie

Początek października to bardzo ważny czas w kalendarzu ogromnego i ambitnego projektu, jakim jest Budżet Obywatelski samorządu województwa łódzkiego. Czekali na to wszyscy; począwszy od autorów zgłoszonych zadań, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie własnych nowatorskich projektów, pracowników Urzędu Marszałkowskiego, a na mieszkańcach kończąc.

Rozpoczyna się najważniejszy etap obecnej edycji, etap głosowania, w którym udział może wziąć każdy z nas. Dzięki idei Budżetu Obywatelskiego wszyscy mieszkańcy województwa otrzymują niepowtarzalną szansę wywarcia realnego wpływu na to, jakie zmiany i jakie przedsięwzięcia zostaną przeprowadzone w najbliższym czasie w otaczającej ich rzeczywistości. Warto nadmienić, iż różnorodność dopuszczonych do głosowania zadań jest niebywała, podobnie jak sama ich liczba – 155 – a co za tym idzie, wybór nie jest łatwy. Aby go dokonać, przydatną okaże się pełna lista zadań, dostępna na niniejszej stronie, jak również w punktach przeznaczonych do oddawania głosów.

Głosowanie papierowe potrwa do 22 października, natomiast online o losach zgłoszonych zadań możemy decydować do końca bieżącego miesiąca. Wyniki będą znane pod koniec listopada. Więcej szczegółów dotyczących zasad głosowania znajdziesz tutaj. 

PRZEJDŹ DO STRONY GŁOSOWANIA

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x