Wydarzenia

Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego – czas na głosowanie

Początek października to bardzo ważny czas w kalendarzu ogromnego i ambitnego projektu, jakim jest Budżet Obywatelski samorządu województwa łódzkiego. Czekali na to wszyscy; począwszy od autorów zgłoszonych zadań, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie własnych nowatorskich projektów, pracowników Urzędu Marszałkowskiego, a na mieszkańcach kończąc.

Rozpoczyna się najważniejszy etap obecnej edycji, etap głosowania, w którym udział może wziąć każdy z nas. Dzięki idei Budżetu Obywatelskiego wszyscy mieszkańcy województwa otrzymują niepowtarzalną szansę wywarcia realnego wpływu na to, jakie zmiany i jakie przedsięwzięcia zostaną przeprowadzone w najbliższym czasie w otaczającej ich rzeczywistości. Warto nadmienić, iż różnorodność dopuszczonych do głosowania zadań jest niebywała, podobnie jak sama ich liczba – 155 – a co za tym idzie, wybór nie jest łatwy. Aby go dokonać, przydatną okaże się pełna lista zadań, dostępna na niniejszej stronie, jak również w punktach przeznaczonych do oddawania głosów.

Głosowanie papierowe potrwa do 22 października, natomiast online o losach zgłoszonych zadań możemy decydować do końca bieżącego miesiąca. Wyniki będą znane pod koniec listopada. Więcej szczegółów dotyczących zasad głosowania znajdziesz tutaj. 

PRZEJDŹ DO STRONY GŁOSOWANIA

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close