WolbórzWydarzenia

Aresztanci posprzątali

Areszt Śledczy skierowł skazanych do sprzątania brzegów Zalewu Sulejowskiego. To nie pierwsza akcja w ramach współpracy Służby Więziennej z miastem i gminą Wolbórz.

To już 25 akcja „Sprzątania Świata”, tym razem pod hasłem „Akcja – Segregacja! 2 X Więcej. 2 X Czyściej”. Osadzeni odbywający karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim oraz w podległych mu Oddziale Zewnętrznym w Goleszach i Ośrodku Tymczasowego Zakwaterowania Skazanych w Sulejowie, są regularnie kierowani do pomocy w sprzątaniu i porządkowaniu terenów nadrzecznych, lasów, cmentarzy itp.

Tym razem grupa skazanych z Oddziały Zewnętrznego w Goleszach sprzątała brzegi Zalewu Sulejowskiego znajdujące się na terenie gminy Wolbórz. Odbyło się to w ramach 25 jubileuszowej edycji akcji „Sprzątania Świata”. Zebrano wiele worków śmieci, które wypełniły małą ciężarówkę. Za zaangażowanie w prace na rzecz lokalnej społeczności, kierownikowi oddziału w Goleszach, por. Tomaszowi Domankiewiczowi, osobiście podziękował burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!