SportWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

100 lecie Szczerbca Wolbórz

Adam Kaźmierczak Prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej spotkał się z burmistrzem Wolborza. Spotkanie dotyczyło jubileuszu 100-lecia TS Szczerbiec Wolbórz.

W przyszłym roku będziemy świętowali 100-lecie Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz. Władze klubu na czele z prezesem Adamem Kołodziejczykiem już teraz opracowują wstępny kalendarz wydarzeń jubileuszowych. To będzie wielkie święto dla tego jednego z najstarszych klubów sportowych w Polsce. 


26 sierpnia w Wolborzu gościł prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, który spotkał się z władzami klubu oraz z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem. W spotkaniu uczestniczyli także Stanisław Sipa wiceprezes ŁZPN, działacze Szczerbca Wolbórz oraz Zbigniew Klewin przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu. 

– Miasto Wolbórz mocno włączy się w organizację jubileuszu TS Szczerbiec Wolbórz. Dziś oglądamy razem z naszymi gośćmi plany przebudowy obiektu sportowego, który mamy na stadionie. W przyszłym roku obiekt ten zostanie gruntownie przebudowany, by w trakcie uroczystego spotkania mieszkańców, kibiców i sympatyków Towarzystwa oddać go do użytku. Planujemy wiele ciekawych wydarzeń związanych ze świętowaniem 100. lecia klubu.  – powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 

Spotkanie na stadionie zakończyło się miłym akcentem przekazania przez prezesa ŁZPN piłek dla zawodników TS Szczerbiec Wolbórz. Inauguracja obchodów 100. lecia Towarzystwa Sportowego Szczerbiec Wolbórz odbędzie się 29 stycznia 2021 roku podczas planowanego przyszłorocznego Koncertu Noworocznego. 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!