Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiany we władzach UJK w Piotrkowie

Z końcem stycznia dr hab. Jerzy Prochwicz traci funkcję Pełnomocnika Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ds. Filii w Piotrkowie Trybunalskim. Stanowisko obejmie dr hab. Jacek Bonarek.

O zmianie uczelnia poinformowała w krótkim komunikacie, w którym czytamy:

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 lutego 2022 r. Pełnomocnikiem Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ds. Filii w Piotrkowie Trybunalskim został dr hab. Jacek Bonarek, prof. UJK. W najbliższym czasie nowe władze planują – o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli – szereg spotkań z pracownikami Filii w Piotrkowie Trybunalskim.

4 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Denis
Denis
31 stycznia, 2022 21:36

Bardzo dobra decyzja! Wreszcie ktoś normalny będzie kierował tą uczelnią. Po oltorarocznych rządach ostatnich dwóch osób – prof Wasilewskiej i prof. Prochwicza i ich przybocznych zastepczyn i usluznych kierowników kierunków ta uczelnia stała się lokalnym pośmiewiskiem i obiektem ogólnopolskich krytycznych artykułów w Rzeczpospolitej… Piotrków zasługuje na normalną uczelnię z której my jako podatnicy i mieszkańcy regionu nie będziemy musieli się wstydzić ! Panie Rektorze, dziękujemy za tą decyzję!

Wojciech
Wojciech
31 stycznia, 2022 21:45

Bardzo dobry wybór Pana Rektora ! Profesor Bonarek to osoba niezwykle zaangażowana dla regionu o czym świadczy zeszłoroczny wybór w plebiscycie wojewódzkim na osobowość kultury w regionienie! Takich osób nam potrzeba !

Krzysztof
Krzysztof
1 lutego, 2022 09:36

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wreszcie studenci poczują się pewnie i bezpiecznie

Eva
Eva
1 lutego, 2022 20:05

Bardzo się cieszę z tej decyzji. Prof. Bonarek to osoba zawsze dbająca o sprawy uczelni. Uważam, że jest to najlepsza decyzja personalna od dłuższego czasu.

Student
Student
1 lutego, 2022 20:45

Bardzo dobra wiadomość. Powodzenia w rozwoju uczelni!

Stefan
Stefan
1 lutego, 2022 22:51

W jakiej Polsce żyjemy! Ten pan od 10 lat bierze kasę za nic, studentów żadnych na historii nie ma już dawno, za nasze podatki płacimy wielkim profesorom około 10 tys. zł wynagrodzenia miesięcznie za to, że wpadnie do pracy! A teraz wpadł na pomysł zamknięcia Filii i stworzenia akademii prywatnej! Kiedy pan powie to ludziom?

Polecamy

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: