Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiana numeru konta dla najemców z TBS

Piotrkowski TBS nadał każdemu najemcy nowy, indywidualny numer konta do wpłat za użytkowanie lokali mieszkalnych, użytkowych, garaży czy reklam. Zawiadomienia z informacją i nowym rachunkiem niebawem trafią do każdego z nich.

– Negocjowaliśmy tę operację z wieloma bankami, dlatego wybraliśmy najkorzystniejszą i najtańszą opcję. Stary rachunek jeszcze przez jakiś czas będzie działał, ale sugerujemy, by wpłaty dokonywać już teraz na nowy indywidualny numer rachunku bankowego który podany jest w zawiadomieniu rozesłanym do każdego najemcy. Z tego co wiem, wielu z państwa otrzymało już takie pisma, do kolejnych najemców trafiają one sukcesywnie – powiedziała w rozmowie z nami Elżbieta Sapińska, Prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim. – Ponadto w elektronicznym biurze obsługi klienta wpłaty dokonywane przez najemców będą widoczne znacznie szybciej. Dlatego zachęcamy do tego by korzystać z eBOK. Wszystkie informacje jak to zrobić, dostępne są na naszej stronie internetowej. – dodała E.Sapińska.

Zmiana rachunków bankowych nie ma znaczenia dla osób dokonujących wpłat bezpośrednio do kasy TBS w siedzibie spółki przy al. 3 Maja 31 w Piotrowie Trybunalskim. Co ważne, zmiana numeru konta bankowego nie dotyczy lokali własnościowych wyodrębnionych. Dodatkowych informacji na temat indywidualnych kont bankowych, udzielają pracownicy Działu Obsługi Klienta, tel. 44 732 37 09 wew. 40.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: