Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Zmiana na stanowisku prezesa TBS

Elżbieta Sapińska nie jest już prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim. Była już prezes TBS, przeszła na emeryturę. Na tym stanowisku zastąpił ją Piotr Gruszczyński.

O zmianach poinformował piotrkowski magistrat. W komunikacie czytamy: Rada Nadzorcza Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim powołała Piotra Gruszczyńskiego rekomendowanego przez Zgromadzenie Wspólników reprezentowane przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka, na nowego prezesa spółki. Doświadczony samorządowiec, główny specjalista w Biurze Partnerstwa i Funduszy Urzędu Miasta swoją pracę na nowym stanowisku rozpocznie 2 października.

Piotr Gruszczyński ma 49 lat. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej. Ukończył też Europejskie studium zarządzania projektami inwestycyjnymi samorządu terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej. Przez ostatnie lata pełnił funkcję głównego specjalisty w Biurze Partnerstwa i Funduszy. Odpowiedzialny był za pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania dla przedsięwzięć realizowanych przez samorząd w tym z UE oraz koordynowanie projektów unijnych.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stowarzyszenie Koło Pomocy Dzieciom Niepełnospr.
Stowarzyszenie Koło Pomocy Dzieciom Niepełnospr.
29 września, 2023 17:07

Gratulacje!

Jadwiga D.
Jadwiga D.
29 września, 2023 17:08

Gratuluję 🙂

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!