Piłka nożnaPiotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzenia

Zapisz się do Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej

Łódzki Związek Piłki Nożnej rozpoczyna zapisy do udziału w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Zgłoszeń można dokonywać do 28 lutego 2022. Rywalizacja toczyć się będzie na orlikach, a inaugurację rozgrywek zaplanowano na początek kwietnia. Mecze będą prowadzone przez arbitrów Kolegium Sędziowskiego ŁZPN.

Pomysł ALMPŁ pod auspicjami Łódzkiego ZPN jest pokłosiem organizacyjno-sportowego sukcesu futsalowej trzeciej ligi. Zainteresowanie udziałem w tych rozgrywkach skłoniło ŁZPN do powołania Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej. Obok zawodników niezrzeszonych mogą być do niej zgłaszani również piłkarze znajdujący się w ewidencji ŁZPN. Dotyczy to graczy klasy okręgowej i niższych lig piłki 11-osobowej oraz zespołów II i III ligi futsalu.

Wpisowe do Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN wynosi 600 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego. Należy je składać drogą elektroniczną na adres: lodzki@zpn.pl. W zgłoszeniu należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej drużynę, numer telefonu kontaktowego oraz adres poczty elektronicznej.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!