GminyMoszczenicaNadchodzące wydarzeniaPiłka nożnaSportWażne wiadomościWydarzenia

Zapowiada się sportowy weekend w Moszczenicy

27 stycznia w Moszczenicy rozegrany zostanie jubileuszowy X Memoriału im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 2012. Dzień później zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na XI Mistrzostwa w halowej piłce nożnej strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Moszczenica. Oba wydarzenia odbędą się w Gminno – Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy

X Memoriał im. Romana Kaźmierczaka

27 stycznia 2024 r.  rozegrany zostanie jubileuszowy X Memoriału im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 2012. Wezmą w nim następujące drużyny: GLKS Włókniarz Moszczenica, KS Szczerbiec Wolbórz, LKS Wola Krzysztoporska, LKS Czarnocin oraz ULKS Grabka Grabica.

Turniej ten na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych w gminie Moszczenica oraz jest też doskonałą okazją, by pamięć o byłym trenerze i działaczu Włókniarza Moszczenica, byłego samorządowca i działacza, nie została zapomniana. Natomiast dla najmłodszych piłkarzy jest to doskonała okazja do podnoszenia swoich umiejętności oraz rywalizacji z rówieśnikami. 

Roman Kaźmierczak od zawsze związany był z Moszczenicą. Był przewodniczącym Rady Gminy Moszczenica VI kadencji, wieloletnim radnym, wychowawcą dzieci i młodzieży, zawodnikiem i członkiem Zarządu GLKS Włókniarza Moszczenica, długoletnim pracownikiem Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim a także honorowym krwiodawcą. Roman Kaźmierczak zmarł nagle 25 stycznia 2012r.

XI Mistrzostwa w halową piłkę nożną strażaków z OSP z terenu gminy Moszczenica

28 stycznia 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na XI Mistrzostwa w halowej piłce nożnej strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Moszczenica.

Mistrzostwa z ubiegłego roku bronić będą druhowie z OSP Moszczenica, którzy w meczu finałowym pokonali druhów z OSP Baby. Zawody na dobre wpisały się w kalendarz wydarzeń sportowych gminy i cieszą się bardzo dużym zainteresowanie szczególnie licznie zgromadzonej wówczas publiczności.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 09:00. Zapraszamy do kibicowania.

Zwycięzca Mistrzostw będzie reprezentował gminę Moszczenica na mistrzostwach powiatowych.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Moszczenica, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy, Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP oraz Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!