Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Zamykają wiadukt na Wojska Polskiego i Twardosławickiej

W związku z przebudową autostrady A1 od poniedziałku (6.05) nieprzejezdne będą wiadukty: na Wojska Polskiego w ciągu DW 473, oraz na ulicy Twardosławickiej w Piotrkowie Trybunalskim. Szkoła w Szydłowie apeluje do maturzystów: wyjedźcie wcześniej z domu, żeby nie spóźnić się na matury.

Jak informuje piotrkowski magistrat, w związku z zamknięciem wiaduktu zmieni się rozkład jazdy autobusów linii “1”, która kursuje do Szydłowa. – Zaproponowany objazd przez Aleje Sikorskiego i Majków, ze względu na parametry drogi i bardzo duże natężenie ruchu, spowoduje opóźnienie kursów z Szydłowa o co najmniej 40 minut – wylicza Zbigniew Stankowski, prezes MZK Piotrków i dodaje, że jest duże prawdopodobieństwo skrócenia kursowania linii nr 1 tylko do “Szczekanicy”. – Decyzje o skróceniu kursowania autobusu do Szczekanicy przez brak dojazdu do Szydłowa, zostaną podjęte po analizie aktualnej sytuacji na w/w objeździe i skutkach funkcjonowania komunikacji w mieście – zastrzega prezes Stankowski.

W poniedziałek kierowcy podejmą próbę kursu z Morycy do Szydłowa o godz. 7.13 oraz o godz. 14.12. Z kolei kursy linii 1 z lotniska o godz. 12.35 i 13.35 będą skrócone tylko do Szczekanicy. Nie będzie kursów z Szydłowa o godz.13.31 i 14.21.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!