Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Wypadek na lotnisku w Piotrkowie

We wtorek, kilka minut po godzinie 18-tej na piotrkowskim lotnisku doszło do nietypowego zdarzenia. Według naszych nieoficjalnych informacji, podczas wznoszenia szybowca, statek powietrzny nagle runął na ziemię. Dwie osoby – kursant oraz instruktor, karetkami zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że na szczęście nic poważnego im się nie stało.

– Siedziałem na tarasie i obserwowałem szybowce, w pewnym momencie wyciągarka zaczęła wyciągać jeden z nich, ale coś poszło nie tak i samolot z wysokości 20, może 30 metrów spadł na ziemię. Według mnie, nie było wiatru by szybowiec mógł się wznieść – mówi pan Krzysztof, świadek zdarzenia – Na miejsce po chwili dojechały dwie karetki. Młoda dziewczyna która siedziała z przodu szybowca, długo nie wychodziła z szybowca – dodaje pan Krzysztof.

Na miejscu był przedstawiciel Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Wstępny raport na temat wypadku komisja przygotuje za miesiąc.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
Edward
23 lipca, 2019 19:33

Panie rozmówco 🙂 do lotu z wyciągarka nie potrzebny jest wiatr 🙂 . Lepiej niech pan nie wyciąga bzdurnych wniosków.

Leszek HAWRO
23 lipca, 2019 22:40

„Młoda dziewczyna która siedziała z przodu szybowca, długo nie wychodziła” i teraz rodzice każą jej kategorycznie przerwać i zostawić ten kurs. Nawet, jeśli powróci do pełnego zdrowia, czego jej oraz instruktorowi najserdeczniej życzę.

szybownik
szybownik
24 lipca, 2019 06:50

a do jazdy rowerem potrzebna jest górka 😉

Polecamy

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!