GminyGorzkowiceKulturaWażne wiadomościWydarzenia

Wspomnienia koncertu charytatywnego w Gorzkowicach

W hali sportowej w Szkole Podstawowej w Gorzkowicach odbył się trzeci koncert charytatywny „Otwórzcie serca dobro powraca”. Organizatorem wydarzenia byli radni gminy Gorzkowice.

Na scenie wystąpili Chór Towarzystwa Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki oraz  Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice. Gośćmi wydarzenia byli: Alojzy Włodarczyk Wójt Gminy Gorzkowice, proboszcz parafii Gorzkowice Ryszard Bryłka, dyrekcja Szkoły Podstawowej, radni i sołtysi, zaproszeni goście i mieszkańcy gminy Gorzkowice. – Artyści stanęli na wysokości zadania, nie obyło się bez bisów. Trud i wysiłek w przygotowanie tego wyjątkowego koncertu został nagrodzony owacją na stojąco. Pan wójt serdecznie podziękował wszystkim, którzy włączyli się w organizację, wsparcie koncertu oraz zbiórkę pieniędzy i pomogli w ten sposób najbardziej potrzebującym dzieciom z terenu gminy Gorzkowice – mówią organizatorzy koncertu.

Aneta Karbowiak Przewodnicząca Rady Gminy dziękowała za pomoc w organizacji tego koncertu, sponsorom i Młodzieżowej Radzie Gminy Gorzkowice. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy przygotowały pyszne przekąski.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!