GminyRęcznoWażne wiadomościWydarzenia

Kolęda dla Oskara. 6-latek cierpi na nieoperacyjny nowotwór mózgu

Na najbliższą niedzielę zaplanowano koncert charytatywny dla 6-letniego Oskara Skórniewskiego, rodzinnie związanego z gminą Ręczno. W październiku zeszłego roku zdiagnozowano u chłopca nieoperacyjny nowotwór mózgu oraz zaburzenia połykania.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i determinacji rodziny, klinika w Niemczech zaoferowała leczenie 6-latka. – Dotychczas nie szukaliśmy pomocy finansowej, starając się radzić sobie własnymi zasobami. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny, dlatego też ośmielamy się prosić o pomoc i wsparcie, ponieważ chcemy, by nasz syn był w przyszłości samodzielny. Kierujemy do Państwa gorącą prośbę o wsparcie finansowe, gdyż to właśnie Wy jesteście nadzieją na poprawę zdrowia Oskara – mówi Rafał Skórniewski, tata Oskara.

Dlatego w najbliższą niedzielę w sali „Wspólny Dom” w Ręcznie odbędzie się koncert kolęd, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie chłopca. Początek o godzinie 16:00. W programie między innymi koncert „Chóru Jana” z Ręczna, występ dzieci ze Szkoły Podstawowej z Ręczna a także występ Orkiestry Dętej. Ponadto można przekazać 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon (KRS: 0000270809) z dopiskiem SKÓRNIEWSKI 16858.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!