Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wpadł diler narkotykowy. Grozi mu 10 lat więzienia

Piotrkowscy kryminalni w wyniku podjętych działań zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości substancji psychotropowych. Funkcjonariusze ustalili też, że udzielał on tych narkotyków innym osobom. Za popełnione przestępstwa usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Piotrkowscy kryminalni od pewnego czasu zajmowali się sprawą dilera narkotykowego, który sprzedawał substancje psychotropowe na terenie powiatu. – Dzięki dobremu rozpoznaniu ustalili dane tego mężczyzny. Kilka dni temu zauważyli 25-latka, jadącego samochodem. Od razu zatrzymali ten pojazd do kontroli. Podczas przeszukania odnaleźli biały proszek, który został zabezpieczony. Następnie policjanci wraz z psem do wyszukiwania narkotyków dotarli do miejsca zamieszkania tego mężczyzny. Podczas czynności czworonożny funkcjonariusz odnalazł kolejne nielegalne substancje. 25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że posiadał on łącznie ponad 200 gramów metamfetaminy – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, a także udostępniania ich odpłatnie i nieodpłatnie innym osobom. Przestępstwa te zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek prokuratora, sąd wobec 25-latka zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!