GrabicakoronawirusWażne wiadomościWydarzenia

Wójt Grabicy przekazał maseczki, kombinezony i środki dezynfekujące m.in. dla ośrodka zdrowia, policji i strażaków

Od kilku tygodni pracownicy wielu służb walczą z pandemią koronawirusa w Polsce. Każde dodatkowe środki ochrony osobistej w dobie tej choroby są na wagę złota. Wiele instytucji włącza się w pomoc osobom działającym na tzw. pierwszej linii frontu, również do takiej pomocy przyłączyły się władze Gminy Grabica.

Wójt Krzysztof Kuliński przekazał pomoc w postaci środków ochrony osobistej, wśród, których znalazły się maseczki, rękawiczki, kombinezony, środki dezynfekujące czy środki czystości. Wymienione przedmioty trafiły do personelu Ośrodka Zdrowia w Grabicy, ratowników medycznych, policjantów z Komisariatu w Grabicy, strażaków ochotników należących do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, pracowników Poczty Polskiej, apteki oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

– Mamy świadomość, że środki te nie są wystarczające, by pokryć całość potrzeb, ale choć w taki sposób możemy podziękować za niezwykle ciężką pracę, którą wykonują dla nas wszystkich – powiedział wójt Krzysztof Kuliński. – Apelujemy do mieszkańców Gminy Grabica, zwłaszcza do osób starszych, by niepotrzebnie nie wychodzili z domu i nie narażali siebie i swoich bliskich na zakażenie koronawirusem – dodał wójt.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawdź także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close