AleksandrówGminySportWażne wiadomościWydarzenia

Gmina Aleksandrów. Wójt czeka na wnioski o przyznanie stypendium sportowego

Do 15 lutego mieszkańcy gminy Aleksandrów mogą składać wnioski do Urzędu Gminy o przyznanie stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki w 2022 roku.

Wnioski należy składać osobiście w sekretariacie urzędu w godzinach 8:00 – 16:00 lub listownie, na adres: Urząd Gminy Aleksandrów, Aleksandrów 39B, 26-337 Aleksandrów, w nieprzekraczalnym termonie do 15.02.2023. Dokumenty powinny być złożone w zamkniętej kopercie, na której należy podać pełną nazwę klubu sportowego lub dane osoby składającej wniosek, z dopiskiem: „Stypendium sportowe 2022 rok”.

Do wniosku należy dołączyć kserokopię dokumentów potwierdzających osiągnięcia sportowe zawodników roku poprzedzającym rok przyznania stypendium, a także oświadczenie o informowaniu wójta o okolicznościach skutkujących pozbawieniem lub wstrzymaniem stypendium sportowego, oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku i załącznikach.

Dokumenty złożone po terminie lub niezgodne ze wzorem wniosku a także niekompletne, pozostaną bez rozpatrzenia – czytamy w komunikacie urzędu gminy.

POBIERZ WNIOSEK Z ZAŁĄCZNIKAMI

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gm.Aleksandrow
gm.Aleksandrow
8 lutego, 2023 09:14

Gdzie jest druzyna seniorow Blysk Aleksandrow…i modernizacja boiska???

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!