GorzkowiceRozprzaWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Włodarze Gorzkowic, Rozprzy i Wolborza z absolutorium

W wielu samorządach odbywają się tzw. „sesje absolutoryjne”. Rada miasta/gminy/powiatu po zapoznaniu się z odpowiednimi opiniami, udziela/lub nie, wójtowi, burmistrzowi, staroście czy prezydentowi absolutorium za wykonania budżetu za miniony rok. Takie sesje odbyły się ostatnio w Gorzkowicach, Rozprzy i Wolborzu. Wszędzie zagłosowano ZA udzieleniem absolutorium.

Dziękuje radnym oraz moim współpracownikom za wysiłek włożony w realizację budżetu miasta i gminy w trudnym przecież roku pandemicznym. Cieszę się, że nasza gmina jest w dobrej kondycji finansowej, a zaplanowane zadania, mimo trudności, konsekwentnie realizujemy dla wspólnego dobra mieszkańców. – powiedział po głosowaniu Andrzej Jaros burmistrz Wolborza. 

– Dziękuję za zaufanie jakiego kolejny raz udzielili mi radni. Dziękuję za jednomyślność w tej sprawie. Obiecuję nadal ciężko pracować dla dobra gminy i jej mieszkańców. – powiedział w rozmowie z naszym reporterem wójt Rozprzy, Janusz Jędrzejczyk.

Także w Gorzkowicach było się bez niespodzianki. Tutaj także radni udzielili wójtowi absolutorium. – Bardzo dziękuję Radzie Gminy, jednostkom pomocniczym oraz wszystkim pracownikom urzędu za współpracę, bowiem, dobre wykonanie budżetu to sukces nie tylko władz gminy, ale również wszystkich osób zaangażowanych w jego realizację. – powiedział po uroczystości Alojzy Włodarczyk.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zibi
Zibi
30 czerwca, 2022 23:40

ach to nasze House of Cards

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!