Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Wiktoria Guść – złota pływaczka z Piotrkowa – FILM

Wiktoria Guść, zawodniczka UKS Delfin, zdobyła pierwszy w historii klubu seniorski złoty medal podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat.

Mistrzostwa odbywały się na krótkim basenie w Bydgoszczy. Czasem 2:11,26 na dystansie 200 m stylem zmiennym Wiktoria Guść, podopieczna UKS Delfin, zdobyła pierwszy seniorski złoty medal na Mistrzostwach Polski i tym samym przypieczętowała swoje miejsce w historii klubu pływackiego z Piotrkowa Trybunalskiego.

– W skali od 1 do 5 oceniam występ na solidne 5. Jestem bardzo zadowolona ze startu – powiedziała Wiktoria Guść. – Niesamowite. Nie spodziewałam się totalnie złota. Myślę, że fajnie startować z lepszymi od siebie, zwłaszcza z Alicją Tchórz., która ma wielkie osiągnięcia seniorskie, więc szkoda, że jej nie było – oceniła złota medalistka.

– Były to bardzo udane zawody dla Wiktorii, która w kategorii 17-18 zdobyła w sumie pięć medali. Złoty, trzy srebrne i jeden brązowy. Natomiast w kategorii open Wiktoria wywalczyła dwa medale: złoty i srebrny. Dwa razy była czwarta – wylicza Robert Bednarek, trener UKS „Delfin”.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!