Waży ponad ćwierć tony! W transporcie chorej pomogli strażacy

Views: 1349

Strażacy z PSP z Piotrkowa Trybunalskiego oraz OSP z Wolborza musieli pomóc załodze karetki pogotowia ratunkowego w transporcie do szpitala 300-kilogramowej kobiety.

Załoga pogotowia ratunkowego w środę wieczorem dostała wezwanie do chorej mieszkanki jednej z miejscowości w gminie Wolbórz. Po dojeździe na miejsce okazało się, że pacjentka jest tak duża, że nie zmieści się do karetki. O pomoc poproszono strażaków. Kobieta strażackim lublinem została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.

Komentarzy: 12

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

    1. Straż jest po to by nieść ludziom pomoc, nie ważnie czy sprzęt strażacki zostanie uszkodzony, najważniejsze jest ludzkie życie!!! A ty (…) strażaku chyba nie wiesz co to znaczy pomagać!!!

    2. Piotrków znacznie biedniejszy… najniższe zarobki w kraju, a na brzydkie logo za 60 tys. mają, nic tylko szastać nie swoją kasą

    3. To że kobieta waży 300 kg to mieli jej przez to nie udzielić pomocy?! 🤔🤔 Myślę że to mało ważne czym została dowieziona do szpital, ważne że otrzymała pomoc którą potrzebowała. A Ty “Strażaku” jak to siebie mianujesz, chyba nie wiesz co to wgl oznacza być strażakiem, jeżeli auto ma dla Ciebie większą wartość niż ludzkie życie.