Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W środę zaświeci miejska choinka

Od kilku lat tradycją w naszym mieście jest, że 6 grudnia rozświetlona zostaje miejska choinka. Montaż bożonarodzeniowego drzewka rozpoczął się w poniedziałek, a jego uroczyste rozświetlenie odbędzie się w popularne „mikołajki”, o godzinie 17:00.

Zapraszamy piotrkowian na wspólne odliczanie. Nie zabraknie niespodzianek dla najmłodszych. Dzieci, które tego dnia przyjdą w okolice choinki, otrzymają kolorowanki, które później będzie można przynieść na przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami i wymienić na upominki.

„Miejska wigilia” w tym roku odbędzie się 17 grudnia (niedziela) o godz. 16:00. Na ten dzień zaplanowano też Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym będzie można zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy (od godz. 10:00). Kupcy zainteresowani wystawieniem swojego stoiska podczas jarmarku mogą cały czas zgłaszać się w tej sprawie do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Od poniedziałku (4 grudnia) rozpoczął się również montaż iluminacji świątecznych na naszych ulicach. Tradycyjnie rozpoczynamy od ścisłego centrum miasta, tj. od Starówki, po czym idziemy na inne ulice. Chcemy, aby miasto było gotowe na święta jeszcze przed „Przedświątecznym spotkaniem piotrkowian w Rynku Trybunalskim”.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!