Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W środę protest rolników. Na których ulicach będą największe utrudnienia?

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony informuje o planowanym proteście w Piotrkowie. Zgromadzenie dotyczące trudnej sytuacji w rolnictwie odbędzie się w środę (24.01) w godzinach 11.00-16.00. Uwaga na czasowe utrudnienia w ruchu.

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony informuje, iż do PCZK miasta Piotrkowa Trybunalskiego wpłynęło następujące zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia powodującego utrudnienia w ruchu drogowym oraz zmiany w jego organizacji.

Trasa obejmie ulice: Kasztelańską, Łódzką, Wojska Polskiego, Jerozolimską, al. Kopernika, al. Piłsudskiego, Al. Armii Krajowej, Łódzka, mogąc spowodować czasowe utrudnienia w ruchu. Organizatorzy przewidują uczestnictwo ok. 200 osób i 70 ciągników rolniczych. Zgromadzenie dotyczące trudnej sytuacji w rolnictwie odbędzie się w środę (24.01) w godzinach 11.00-16.00.

 Zalecamy kierowcom, aby w miarę możliwości omijali wymienione ulice i korzystali z objazdów alternatywnych. To pomoże zminimalizować ewentualne utrudnienia w ruchu – informują urzędnicy.

Mapa przygotowana przez organizatora protestu
5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!