Nadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

W Piotrkowie rusza III edycja „Bezpiecznej kobiety”

Ze względu na duże zainteresowanie projektem „Bezpieczna kobieta 2018”, organizatorzy ogłaszają nabór do trzeciej już edycji kursu samoobrony dla pań. Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz 16 godzin zajęć na macie. Kurs prowadzą instruktorzy aikido, a jedną sesję treningową poprowadzi Marta Mysur – mistrzyni świata w taekwondo, na co dzień policjantka.

Organizatorzy stawiają duży nacisk na świadomość, wiedzę oraz przygotowanie psychologiczne. Uczestniczki szkolenia zapoznają się z takimi zagadnieniami jak: psychologia ofiary i napastnika czy granice obrony koniecznej. W praktyce panie nauczą się jak odeprzeć atak.

Zajęcia prowadzone są w weekendy. Rozpoczną się 24 marca w sobotę, a zakończą po czterech weekendach w niedzielę 15 kwietnia prelekcją funkcjonariusza policji. Kurs samoobrony „Bezpieczna kobieta” odbywa się w Klubie Aikido Aikikai w Piotrkowie. Ostanie dwie edycje kursu samoobrony „Bezpieczna kobieta” ukończyło z powodzeniem 55 uczestniczek.

Organizatorzy: Klub Aikido Aikikai w Piotrkowie oraz stowarzyszenie „Pokolenie IDEA”. Projekt „Bezpieczna kobieta” realizowany jest we współpracy z piotrkowską Komendą Miejską Policji.

Zapisy na trzecią edycję przyjmowane są pod numerem telefonu: 661 598 814. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!