AleksandrówkoronawirusWażne wiadomościWydarzenia

Urząd Gminy w Aleksandrowie zamknięty. Jeden z pracowników zakażony Covid-19

Decyzją wójta Pawła Mamrota, Urząd Gminy Aleksandrów od wtorku (17.06) został czasowo zamknięty. Aktualnie 16 pracowników urzędu znajduje się w kwarantannie. Niebawem prawdopodobnie 3 kolejnych będzie musiało pozostać w odosobnieniu.

Niestety wszelkie sprawy które nie będą mogły poczekać, interesanci muszą załatwić tylko zdalnie – drogą internetową lub telefoniczną. Przypomnijmy, w poniedziałek 15 czerwca urząd otrzymał informację o potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem u jednego z mieszkańców gminy. Wczoraj, inspektorzy PSSE w Piotrkowie poinformowali o kolejnej zakażonej osobie. Tym razem chodziło o jedną z pracownic Urzędu Gminy. W związku z tym, 16 pracowników UG poddanych zostało kwarantannie.

Służby sanitarne sprawdzą także, czy zakażona urzędniczka miała kontakt z petentami.

4.5 2 votes
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wkurzony
Wkurzony
17 czerwca, 2020 16:54

Można dmuchać na zimne, można. A w Piotrkowie cisza na temat zarażonej pracownicy UM

wkurzony
wkurzony
18 czerwca, 2020 09:01
Reply to  Jarosław Krak

tak,wiem-właśnie z waszego portalu o tym sie dowiedziałam. Bardziej chodziło mi o reakcję włodarzy UM, a UG

Karol
Karol
18 czerwca, 2020 12:50

Chcemy wiedziec z jakiego dzialu byla osoba zarazona, pelnila w publicznym budynku publiczna funkcje i mam prawo wiedzieć czy moglem mieć z nia kontakt. To jest lekcewazenie zdrowia mieszkańców juz po raz kolejny przez wójta. Miał być wprowadzony system powiadamiania sms, a ten dalej karteczki pisze, jak w średniowieczu. Uważam, że Mamrot udzielając tak ogólnej inforamcji naraża zdrowie i życie mieszkańców. Powinien z honorem ustąpić skoro ma w powazaniu ludzi.

Mieszkanka
Mieszkanka
18 czerwca, 2020 16:13

Czemu nikt nie informuje o tym, czy wójt Paweł Mamrot i jego podwładny Dionizy Głowacki są objęci kwarantanną? Czy mają wykonane testy?

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close