GminyGorzkowicePiłka nożnaSportWażne wiadomościWydarzenia

Turniej o „Puchar Wójta Gminy Gorzkowice” połączony z jubileuszem klubu

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią w Gorzkowicach odbył się XIV Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Gorzkowice”. Była to również okazja do życzeń z okazji 20-lecia działalności Ludowego Zespołu Sportowego „MOTOR” Bujniczki.

Z okazji jubileuszu wójt pogratulował i podziękował za dotychczasową współpracę oraz działalność, upowszechnianie i promowanie sportu w gminie Gorzkowice. – Gratuluję jubileuszu i bardzo dziękuję wszystkim działaczom klubu za to, że w tych trudnych czasach z pasją prowadzą zajęcia sportowe. Dzięki temu, młodzież nie marnuje czasu przed komputerem, a realizuje swoje pasje – powiedział Alojzy Włodarczyk.

Obecny na turnieju Stanisław Sipa kierownik delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dołączył się do życzeń i wręczył odznaczenia ŁZPN. I tak: Złotą Odznakę ŁZPN otrzymał wójt Alojzy Włodarczyk, Srebrną Odznakę ŁZPN otrzymali: Andrzej Gal i Dariusz Burzyński. 

Z kolei podziękowania ze strony klubu za zaangażowanie i pracę na rzecz Ludowego Zespołu Sportowego „MOTOR” Bujniczki otrzymali: Dariusz Burzyński, Wacław Olas, Łukasz Jureńczyk, Sławomir Gal i Tadeusz Szymański.

Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiło się siedem drużyn z terenu gminy Gorzkowice. Oto wyniki:

I miejsce – Krosno
II miejsce – Gorzkowiczki
III miejsce – Krzemieniewice

Wyróżnienia:

Najlepszy strzelec- Patryk Sochacki
Najlepszy bramkarz – Krystian Wojtysiak
Nagroda Fair Play- Karolina Hrynczyszyn.

– W imieniu LZS „MOTOR” Bujniczki składam serdeczne podziękowania za okazaną pomoc dla wójta Alojzego Włodarczyka a także wszystkich sponsorów za wsparcie finansowe i rzeczowe w organizację turnieju – powiedział przedstawiciel klubu.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!