GminyWażne wiadomościWydarzenia

Trwa Forum Promocji Województwa Łódzkiego 2021

Kolejna edycja Forum Promocji Województwa Łódzkiego organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego odbywa się od wczoraj w Hotelu Górski, który znajduje się w Proszeniu, w gminie Wolbórz, w powiecie piotrkowskim. To dwudniowe wydarzenie skierowane jest do samorządowców z regionu łódzkiego, podczas którego omawiane są tematy związane z najnowocześniejszymi trendami wykorzystywanymi w działaniach promocyjnych. „Nowoczesność inspirowana tradycją” jest hasłem tegorocznej edycji poświęconej głównie mediom społecznościowym.

Uroczystego otwarcia Forum dokonał wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, natomiast wykład inauguracyjny „Jak skutecznie promować markę?” został poprowadzony przez znanego prezentera Krzysztofa Ibisza. Podczas pierwszego dnia odbywały się także prelekcje dotyczące efektywnych kanałów promocji – podkreślono rolę narzędzia, jakie we współczesnym świecie spełniają media społecznościowe. Sporo dyskutowano na temat współpracy mediów z jednostkami samorządowymi, poruszono także tematy związane z nowym okresem programowania Funduszy Europejskich oraz działań promocyjnych, jakie przy okazji pozyskiwania środków spoczywają na beneficjentach – o ostatnim wątku mówił dr Artur Bartoszewicz z Katedry Polityki Publicznej Szkoły Głównej Handlowej z Warszawy, jednocześnie członek Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Z kolei agenda dzisiejszego, a zarazem ostatniego dnia Forum skupia się głównie na praktycznych wskazówkach dotyczących wystąpień publicznych oraz działań promocyjnych prowadzonych na jednych z najpopularniejszych kanałów społecznościowych, jakimi bez wątpienia w dzisiejszych czasach są Facebook, Instagram oraz YouTube.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!