Nadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiSportWydarzenia

Trening z mistrzem dla WOŚP

Źródło: Biuro prasowe AKS Madej Wrestling Team

AKS Madej Wrestling Team włączył się w 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki najlepszej drużynie zapaśniczej w Polsce, kibice mogą wylicytować indywidualny trening z Mateuszem Bernatkiem, aktualnym wicemistrzem świata w stylu klasycznym! Aukcja zakończy się 14 stycznia wieczorem, czyli w dniu tegorocznego Finału WOŚP.

Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy co roku pomagają najlepsi polscy sportowcy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Mateusza Bernatka, który w sierpniu w Paryżu wywalczył srebrny medal mistrzostw świata. 23-letni zapaśnik występujący w stylu klasycznym w kategorii 66 kilogramów to jedna z polskich nadziei na olimpijski medal w Tokio w 2020 roku, a także gwiazda PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w której AKS Madej Wrestling Team broni tytułu mistrzowskiego.

Przed kibicami stoi niepowtarzalna okazja, by na zapaśniczej macie spróbować swoich sił z wicemistrzem świata i jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na specjalnej stronie internetowej można wziąć udział w licytacji, której zwycięzca zostanie zaproszony do Piotrkowa Trybunalskiego na trwający godzinę indywidualny trening z Mateuszem Bernatkiem. Aukcja zakończy się w dniu Finału WOŚP, czyli w niedzielę 14 stycznia około godz. 21:30. Całkowity dochód zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji, którą można znaleźć pod linkiem:

https://aukcje.wosp.org.pl/trening-z-wicemistrzem-swiata-mateuszem-bernatkiem-i5886166

– Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to fenomen na skalę światową. Jest obecna w moim życiu od kiedy pamiętam i cieszę się, że mogę wykorzystać sportowy sukces, by pomóc potrzebującym – mówi Mateusz Bernatek. – Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w licytacji. Mam nadzieję, że uda się uzbierać pokaźną kwotę! – dodaje wicemistrz świata.

– Idee jakie prezentuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy są takie same jak te, na których opiera się funkcjonowanie naszej drużyny – mówi Michał Jaworski, menedżer AKS Madej Wrestling Team. Szacunek do drugiego człowieka, wzajemna pomoc i wsparcie, poczucie solidarności i jedności – to aspekty, które odgrywają olbrzymią rolę w odnoszonych przez nas sukcesach.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie jest pierwszym przedsięwzięciem charytatywnym, w którym wziął udział AKS Madej Wrestling Team. Najlepsza zapaśnicza drużyna w Polsce zaangażowała się także w akcję „Pomagamy Piotrusiowi”, na którą przekazała oficjalne klubowe gadżety i zdjęcia z autografami. Z kolei kibice piotrkowskiego zespołu oddali na aukcję bęben, który zagrzewał do boju zawodników AKS w pierwszym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjątkowa pamiątka podpisana przez obecne (m.in. Mateusza Bernatka) i byłe (m.in. Andrzeja Wrońskiego) gwiazdy zapasów osiągnęła na aukcji kwotę 1300 złotych, która zasiliła konto 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emeryt
Emeryt
11 stycznia, 2018 15:40

Gdybym był zdrowszy i młodszy to bym szedł jak w dym .

B.
B.
12 stycznia, 2018 19:43

Kurde, szacun za tę cenną inicjatywę!!!

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!