GminyRęcznoWażne wiadomościWydarzenia

Taką salę językową chcą mieć wszystkie szkoły

W Szkole Podstawowej w Ręcznie odbyło się uroczyste otwarcie nowej pracowni językowej połączone z obchodami „Dnia języków obcych”. Ta nowoczesna sala jest doskonałym narzędziem pozwalającym nauczycielom i uczniom wykorzystywać nowoczesne techniki pracy oraz pozwala uczniom na szybsze rozwijanie kompetencji językowych.

– To chyba najfajniejsza klasa w całej szkole – mówią uczniowie. – Jest wyposażona w słuchawki z mikrofonem i specjalny system, dzięki któremu nauczyciele mogą z nami rozmawiać – dodaje jeden z uczniów.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która umożliwi skuteczną naukę języków obcych oraz rozwijanie kompetencji komunikacyjnych. Planujemy wprowadzić interaktywne metody nauczania, nowoczesne narzędzia edukacyjne oraz zaktualizowany sprzęt, aby stworzyć jak najlepsze warunki do nauki. Realizacja tego projektu, to kolejny krok w dążeniu do promowania wielojęzyczności oraz stworzenia nowoczesnej przestrzeni edukacyjnej, która sprzyjać będzie rozwojowi kompetencji językowych uczniów – mówią pracownicy Urzędu Gminy W Ręcznie.

Uroczystego otwarcia pracowni dokonał dyrektor szkoły w Ręcznie Józef Korpas wraz z wójtem gminy Ręczno Kamilem Ślusarczykiem, sekretarzem gminy Marcinem Kusa. Fundusze na powstanie pracowni zostały pozyskane przez gminę Ręczno w ramach projektu „Moja Mała Ojczyzna” – VII Edycja 2023, „Języki obce bramą do wiedzy i możliwości” z dofinansowaniem z Fundacji BGK.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!