reklama
Piotrków TrybunalskiWydarzenia

TAK dla Piotrkowa, TAK dla Tomasza Sokalskiego

Tomasz Sokalski został kandydatem na prezydenta miasta z ramienia KWW „Tak dla Piotrkowa”. Kandydata wskazali mieszkańcy w trwających dwa dni prawyborach. Sokalski wygrał z Krystyną Czechowską 49 do 51 proc. wszystkich oddanych głosów.

– Walka była bardzo wyrównana. Tomasz Sokalski wygrał dosłownie o przysłowiowy włos, bo głosy podzieliły się 51 do 49 – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Ludomir Pencina, przedstawiciel Komitetu. – Gratuluję Krystynie, i już teraz mogę zadeklarować, że jeśli zostanę prezydentem, zaproponuję mojej koleżance stanowisko I zastępcy prezydenta miasta. Tak mocnych kandydatów ma tylko „Tak dla Piotrkowa”. Rzeczywiście zderzyliśmy się ze sobą, ale nic nas nie dzieli i będziemy nadal razem współpracować – powiedział Tomasz Sokalski, po czym dodał: – Nie gramy po to, żeby pograć, ale by wygrać. Kandydat  zapowiedział także, że niebawem rozpocznie cykl tematycznych konferencji prasowych, które przybliżą jego plan na rozwój miasta. – Gratuluję Tomaszowi Sokalskiemu, teraz tak na prawdę zaczyna się kampania, więc wszystkie ręce na pokład i do pracy – powiedziała Krystyna Czechowska.

Przypomnijmy, że „TAK dla Piotrkowa” jest jedynym komitetem wyborczym w naszym mieście, który wskazanie osoby ubiegającej się o stanowisko prezydenta miasta oddał w ręce wyborców.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!