reklama
Piotrków TrybunalskiWydarzenia

PSL o emeryturach bez podatku i dobrowolnym ZUSie w samozatrudnieniu

Kandydaci do Sejmu z listy PSL – Krystyna Czechowska, Dariusz Klimczak i Marek Mazur spotkali się w czwartek z dziennikarzami. Podczas konferencji prasowej mówili między innymi o emeryturach bez podatku i dobrowolnym ZUSie w samozatrudnieniu.

Na zakończenie kampanii Dariusz Klimczak podsumował ją w kilku zdaniach: – Chcielibyśmy podziękować mieszkańcom za dobre rozmowy. Prowadziliśmy bardzo intensywna kampanię. Z tematów ogólnopolskich najwięcej pytań dotyczyło emerytur i rent bez podatku i dobrowolnego ZUSu dla przedsiębiorców samozatrudnionych. To tematy które wzbudzały zainteresowanie wszędzie gdzie byliśmy, czy to w Piotrkowie, Opocznie czy Tomaszowie Mazowieckim – powiedział Dariusz Klimczak i dodał: – Oczywiście ludzie żyją także tematami lokalnymi. W Piotrkowie i Sulejowie największe zainteresowanie mieszkańców dotyczyło drogi S12. W Tomaszowie nasi wyborcy dopytywali o dobre połączenie z Łodzią. Wielu rolników poruszało kwestię ASFu. Wszyscy się tego boją. Tematem wspólnym dla Piotrkowa i Tomaszowa jest Zalew Sulejowski który niestety jest niewykorzystany – dodaje Klimczak.

Krystyna Czechowska mówiła głównie o sprawach dotyczących Piotrkowa. Zapewniła, że wspiera samorząd w pozyskiwaniu środków zewnętrznych przeznaczonych na rewitalizację starówki oraz przebudowę hali Relax. Mówiła także o potrzebie zagospodarowania jeziora Bugaj.

Z kolei Marek Mazur zaapelował o udział w wyborach. – To bardzo ważna decyzja którą wyborcy powinni podjąć. Wiemy co może się zdarzyć po 13 października. Z listy PSL startują kandydaci którzy mają ogromne doświadczenie w samorządzie. Wiemy co dobrego dla regionu należy zrobić – powiedział Marek Mazur i dodał: – Wiele mówi się o S12. Przez obecnie rządzących budowa tej drogi nie jest wpisana w wieloletnim programie budowy dróg krajowych i autostrad. My wiemy jak budować drogi i jak pozyskiwać na nie środki finansowe – mówił podczas konferencji Marek Mazur.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!