Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Taczki z obornikiem przed biurami poselskimi

Przed trzema piotrkowskimi biurami poselskimi, minionej nocy pojawiły się taczki z obornikiem. Świńskie odchody wysypano przed biurem PiS na Rynku Trybunalskim, na Placu Kościuszki przed biurem posła Cezarego Grabarczyka a także przed biurem posłów Grzegorza Lorka i Grzegorza Wojciechowskiego przy Armii Krajowej.

Rolnicy z powiatu piotrkowskiego nie dają o sobie zapomnieć. Po tym jak kilka tygodni temu zostawili taczkę z obornikiem w biurze posła Antoniego Macierewicza z Prawa i Sprawiedliwości, minionej nocy podobnie “prezenty” zostawiono przed wszystkimi biurami poselskimi. Taczka z gnojem stoi nie tylko na Rynku Trybunalskim, ale i na Placu Kościuszki oraz Armii Krajowej.

Taczki z gnojem dodatkowo zawierały mini-transparenty z napisami: “Kareta podjechała, czas wsiadać” czy “Rolnicy dziękują za ostatnie głosowanie”, “Grabarz polskich rolników” czy “Smacznego gnoju”. Taczki z odchodami to kolejna forma protestu przeciwko “Piątce Kaczyńskiego, czyli ustawie o ochronie zwierząt”.Zobacz także:

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!