Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Strażacy obchodzą dziś swoje święto

Każdego dnia z narażeniem życia i zdrowia ratują ofiary pożarów czy wypadków. Są pomocni w każdej sprawie. Strażacy – bez względu na to czy zawodowi czy ochotnicy – na tę grupę zawodową zawsze można liczyć. Dziś (04.05) obchodzą oni swoje święto.

W Międzynarodowym Dniu Strażaka w Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczysta zmiana służby podczas, której st.bryg. Paweł Dela w imieniu swoim oraz kierownictwa Komendy złożył serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcenie w codzienną służbę. Złożył również życzenia zdrowia i satysfakcji z pełnionych obowiązków, szczęśliwego zakończenia każdej akcji oraz poczucia spełnienia w życiu osobistym i zawodowym – mówi bryg. Wojciech Pawlikowski oficer prasowy KM PSP w Piotrkowie. – Wspólnie z przedstawicielami Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP, złożyliśmy kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym strażaków poległych w walce o wolną i niepodległą Polskę – dodał rzecznik.

Komendant Miejski PSP odczytał również komunikat kadrowy dotyczący awansów strażaków na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnionych odznaczeniami państwowymi.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!