Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Sobotnia scena Dni Piotrkowa 2024 – FOTORELACJA

Mr.Polska wystąpił w sobotni (15.06) wieczór w ramach drugiego dnia tegorocznych Dni Piotrkowa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiego dnia świętowania.

Drugi dzień Dni Miasta rozpoczął się od Jarmarku Trybunalskiego, gdzie można było delektować się potrawami z całego świata i lokalnymi produktami spożywczymi. Nie zabrakło również mocy atrakcji zorganizowanej przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kuluty. Dodatkowo w trakcie dnia można było podziwiać występy zespołów muzycznych, w tym Kwartetu Saksofonowego z PSM II stopnia oraz obejrzeć wystawę samochodów i motocykli przygotowaną przez Automobilklub Piotrkowski. Wręczono także nagrody w konkursie fotograficznym „Piotrkowska Przyroda”. 

O godzinie 16:30 na scenie głównej (plac Kościuszki) rozpoczął się się blok koncertowy. Jako pierwszy wystąpił zespół Laggard, po nim zaśpiewała Monika Mielczarek. O 17.15 odbył się koncert zespołu SUBTERFUGE. Następnie na scenie pojawił się Antony Esca, a o godz. 19.30 wystąpiła gwiazda wieczoru – Mr.Polska. Drugi dzień świętowania zakończyliśmy dyskoteką „pod chmurką” z Hirkiem Wroną.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!