Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Sprawdź kto wystąpi na Dniach Piotrkowa 2023

Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary – to gwiazdy tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego – Dni Miasta 2023. Wielkie wydarzenie plenerowe w naszym mieście odbędzie się w dniach 9-11 czerwca 2023 roku.

Wielkimi krokami zbliżają się DNI MIASTA 2023. Jest to święto Piotrkowa Trybunalskiego, które rokrocznie otwiera bogatą ofertę imprez plenerowych w naszym mieście. Dni Miasta 2023 zainauguruje VI Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur, który odbędzie się w piątek (9.06) w godz. 21:00-24:00. Zapisy do półmaratonu trwają (TUTAJ).

Sobota rozpocznie się Jarmarkiem Trybunalskim, który towarzyszył będzie Dniom Miasta przez dwa dni. Stoiska staną wzdłuż ulicy Słowackiego (pomiędzy placem Kościuszki a ulicą Sienkiewicza – ten odcinek drogi na weekend będzie wyłączony z ruchu samochodowego. Na Jarmarku nie zabraknie również Food Trucków, w których serwowane będą potrawy kuchni z całego świata. O godzinie 16:00 na placu Niepodległości rozpocznie się blok koncertowy, który zakończy występ Elektrycznych Gitar (ok. 19.30).

W niedzielę od rana trwał będzie Jarmark Trybunalski z masą atrakcji. O godz. 18:00 wystąpi Mayevska. Dni Miasta zakończą dwa koncerty: Smolasty (godz. 19:30) oraz KULT (godzina 20:30). Tegoroczne gwiazdy zagrają na scenie ustawionej na placu Niepodległości.

Przez dwa dni zabawy wszyscy będą mogli korzystać z wesołego miasteczka, gier, zabaw plenerowych dla dzieci, fotobudki 360, pokazu FireShow, Dużej Ścianki balonowej, malowania buziek, balonów z helem, toru przeszkód, Wioski Wikinga, symulatora dachowania/uderzenia. Nie zabraknie również zlotu motocykli, pokazu strongmanów i i resoraków, pokazów ratownictwa medycznego, aikido, kickboxing, gry w kosza, piłki nożnej stołowej, rzutów toporami, bicia monet, wystawy zabytkowych aut oraz wiele innych.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!