KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Sprawdź kto wystąpi na Dniach Piotrkowa! Znamy program święta miasta

Już niebawem Piotrków Trybunalski będzie świętować! Dni Miasta 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń plenerowych naszego miasta, odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. To wyjątkowe święto, które rokrocznie przyciąga mieszkańców i gości, obfitować będzie w liczne atrakcje rekreacyjne i kulturalne.

T.Love, Lanberry oraz Mr. Polska – to gwiazdy tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego – Dni Miasta 2024. Wielkie wydarzenie plenerowe w naszym mieście odbędzie się w dniach 14-16 czerwca. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.

Piątek, 14 czerwca
Świętowanie rozpocznie się w piątek wieczorem, kiedy to w godzinach 21:00-24:00 odbędzie się VIII Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. To wydarzenie sportowe przyciągnie biegaczy i kibiców z różnych zakątków Polski oraz Świata. Zapisy online do tegorocznego półmaratonu i ćwierćpółmaratonu potrwają do 10 czerwca TUTAJ.

Sobota, 15 czerwca
Sobota pełna będzie atrakcji, które zainauguruje Jarmark Trybunalski. Będzie on trwać przez dwa dni, a jego stoiska zlokalizowane będą wzdłuż ulicy Słowackiego (między placem Kościuszki a ulicą Sienkiewicza). Ten odcinek drogi będzie w weekend wyłączony z ruchu samochodowego. Na jarmarku każdy znajdzie coś dla siebie – od food trucków serwujących potrawy z całego świata, przez ogródki piwne, po stoiska z rzemiosłem i innymi atrakcjami.

O godzinie 16:00 na placu Niepodległości rozpocznie się blok koncertowy. Na scenie najpierw zaprezentują się lokalne zespoły, a następnie, o godzinie 18:30, zagra Antony Esca. O godz. 19:30 wystąpi Mr. Polska. Wieczór zakończy dyskoteka z Hirkiem Wroną o godz. 21.00.

Niedziela, 16 czerwca

W niedzielę jarmark będzie kontynuowany, oferując jeszcze więcej atrakcji. W parku św. Jana Pawła II będą czekać namioty edukacyjne MOK, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży.
O godzinie 14:45 na placu Niepodległości otwarta zostanie „Strefa Kibica”, gdzie wspólnie będziemy mogli obejrzeć transmisję meczu Polska-Holandia. Po meczu, od godziny 17:30, ponownie wystąpią lokalne zespoły. 
Zwieńczeniem Dni Miasta będą dwa koncerty: o godzinie 19:00 na scenie pojawi się Lanberry, a o 20:30 wystąpi T.Love. Wszystkie koncerty odbędą się na placu Niepodległości.

3.8 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!