Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Proces hali balonowej ruszył od nowa

Przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie kolejny raz ruszył proces w sprawie zakupu przez OSiR hali balonowej przykrywającej korty tenisowe. Przypomnijmy, że miasto za około pół miliona złotych zakupiło halę od firmy, której współwłaścicielem był ojciec radnego z proprezydenckiego klubu. Prokuratura o przekroczenie uprawnień oskarżyła w tej sprawie dwie osoby – dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz jednego z pracowników placówki.

To kolejna odsłona procesu. Od ostatniego wyroku odwołała się piotrkowska prokuratura. Sąd Okręgowy w uzasadnieniu pisał: „Zaskarżony wyrok należało uchylić, a sprawę przekazać do ponownego rozpoznania przez Sąd pierwszej instancji. Przy ponownym rozpoznawaniu sprawy Sąd Rejonowy: dokona ponownej oceny całego materiału dowodowego zgromadzonego w sprawie, oraz rozważy ewentualną zmianę opisu i kwalifikacji prawnej czynów mając na uwadze powyższe wytyczne (…)”.

Podczas poniedziałkowego posiedzenia, Sąd ponownie przesłuchał niektórych świadków. Przed oblicze temidy stawili się między innymi Katarzyna Glatkier, Marek Mazur, Piotr Kargulewicz, Krzysztof Korczak i Kamil Szulc.

Na ten temat pisaliśmy także TUTAJ.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Makówka
Makówka
12 lutego, 2018 20:13

Panie Leszku, chłopcy z Wroniej czekają ?? 😉

Ika
Ika
25 marca, 2018 15:02

Taaaa, zwłaszcza Glatkier.

Ika
Ika
25 marca, 2018 15:03

A nie Temidy?

Polecamy

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!