GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Próbował wręczyć policjantom łapówkę i życzył im „wesołych świąt”. Teraz grozi mu 8 lat odsiadki

Grabiccy policjanci zatrzymali 25-latka, który za odstąpienie od czynności wręczył łapówkę. Chwilę wcześniej popełnił on wykroczenie, a pojazd, którym się poruszał nie miał wymaganych świateł. Za popełnione wykroczenia otrzymał mandat karny, natomiast za udzielenie korzyści majątkowej wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

W środę po północy policjanci z Komisariatu Policji w Grabicy w miejscowości Bogdanów – Kolonia zauważyli mercedesa, który nie posiadał wymaganego oświetlenia. Kierowca natomiast nie zastosował się do obowiązującego znaku STOP (B-20).

– Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Po sprawdzeniu dokumentów oraz stanu trzeźwości kierowcy oświadczyli, że w związku z popełnionymi wykroczeniami na kierowcę zostanie nałożony mandat karny. 25-latek, aby policjanci odstąpili od czynności wręczył im gotówkę twierdząc, że „to na święta”, po czym życzył im „Wesołych Świąt”. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking. 25-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie

Mieszkaniec Kamieńska za popełnione wykroczenia otrzymał również dwa mandaty karne w wysokości 400 złotych.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!