Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Prezydent nie spotkał się z protestującymi kupcami. Taczka nadal w gotowości – [ZDJĘCIA,FILM]

Chociaż delegacja 3 kupców do Urzędu Miasta przyszła bez taczki a wyposażona jedynie w pismo skierowane do prezydenta, to niestety nikt z władz miasta nie spotkał się z protestującymi. Wyszedł do nich jedynie pracownik biura prasowego i polecił, by wszelkie dokumenty zostawili oni w specjalnej skrzynce podawczej ustawionej przedsionku magistratu.

Postulaty protestujących kupców są cały czas takie same. Informowaliśmy o tym TUTAJ oraz TUTAJ. Handlujący chcą obniżenia opłat za handel na targowiskach zarówno przy ulicy Targowej jak i Dmowskiego, a także by zaprzestać pobierania dodatkowych opłat za parkujące samochody, lub znacząco je obniżyć, bo jak twierdzą – nie jest z nich prowadzony handel.

Kupcy kolejny raz przyszykowali taczkę dla prezydenta miasta i dyrektora ZDiUM, ale ten atrybut idąc do Urzędu, zostawili na targowisku. Tradycyjnie także na miejsce wezwano kilka radiowozów i kilkunastu funkcjonariuszy policji i straży miejskiej.

5 1 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Potoc
Potoc
2 czerwca, 2020 20:53

Niech się wezmą za uczciwą prace ,a nie oszukują na podatkach ,śmieszni rynkowcy . Ani kas fiskalnych , ukrywanie dochodów , nie wpisywanie w książeczkę sprzedaży . Niech ktoś się za to weźmie ! Jak chcą uczciwości niech zaczną od siebie , trzeba przejrzeć historie skarbowe handlowców !!!

piotrkover
piotrkover
3 czerwca, 2020 12:56

Ustawka dla Polsatu, już wiadomo. Ale zaskakuje udział radnych miejskich. Pan Łukasz J. i pani Marlena W.-G. niedoszła prezydentka Piotrkowa. Startowała z ramienia partii oszustów w ostatnich wyborach prezydenta miasta 2018 i parlamentarnych 2019 z ramienia tej samej bandy. Czy nagle zmieniła barwy? P. Łukasz J. podobno reprezentuje PiS, a jeśli tak, to nie przeszkadza mu takie doborowe towarzystwo?

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close