Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Karol Szokalski odchodzi ze ZDiUM. Teraz będzie dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych

Karol Szokalski – dotychczasowy dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Piotrkowie. Szokalski stanowisko w jednostce podległej starostwu, obejmie prawdopodobnie 1 lipca.

Aktualnie Karol Szokalski zatrudniony jest w piotrkowskim Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta. Prowadzi tą jednostką od lutego 2020 roku. O jego wyborze na to stanowisko pisaliśmy TUTAJ. Teraz wygrał konkurs na taką samą funkcję, tyle, że podległą powiatowi piotrkowskiemu. Dotychczasowy dyrektor ZDiUM musi rozwiązać swoja umowę o pracę z piotrkowskim magistratem. Może się to odbyć za porozumieniem stron albo zachowując odpowiedni okres wypowiedzenia.

Kandydat spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzonej przez komisję rekrutacyjną, wykazał się bardzo dobrą znajomością regulacji prawnych oraz problematyki związanej ze stanowiskiem o które się ubiegał. Na zadane pytania odpowiadał kompetentnie i wyczerpująco, spełniając tym samym oczekiwania komisji konkursowej. Ponadto kandydat posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które usprawni realizację zadań powierzonych na tym stanowisku pracy.

– czytamy w uzasadnieniu komisji konkursowej.

Kandydaturę Szokalskiego musi zatwierdzić jeszcze Zarząd Powiatu, który zbierze się 19 czerwca. Następnie to on sam wypowie się, czy nadal chce pełnić funkcję o którą zabiegał, a ostateczną decyzje podejmie starosta powiatu piotrkowskiego.

3.3 6 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Basiunia
Basiunia
15 czerwca, 2024 20:58

Jak dobrze pamiętam , to za jego kadencji wymieniono dobre krawężniki na ul. Dmowskiego na nowe. Wydaje mi się , że stare jeszcze mogły posłużyć i można było sporo zaoszczędzić pozostawiając stare.

Jeśli się mylę to niech ktoś poda , 10 sukcesów lub pomysłów tego pana, bo szczerze to kolejny karierowicz co przetargi ogłaszał i tyle

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!