GminyWażne wiadomościWydarzenia

Pracownicy Elektrowni Bełchatów ponownie oddali krew

W drugiej w tym roku akcji krwiodawczej Klubu Honorowych Dawców Krwi, działającego przy Elektrowni Bełchatów należącej do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, 36 osób oddało łącznie ok. 16 litrów krwi.

Wszystkim osobom, które podczas zbiórki zdecydowały się pomóc potrzebującym, należy się podziękowanie i ogromne słowa uznania. Takie akcje pokazują, że nasi pracownicy mają wielkie serca. Zachęcamy wszystkich do przyłączania się kolejnych akcji organizowanych przez kluby krwiodawców z naszych kopalń i elektrowni – podkreśla Sławomir Podkówka, wiceprezes zarządu ds. finansowych, reprezentujący zarząd PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Klub krwiodawców z bełchatowskiej elektrowni jest najliczniejszym klubem, spośród działających w spółce PGE GiEK – zrzesza 220 krwiodawców. Wszystkie Kluby HDK funkcjonujące przy kopalniach i elektrowniach spółki zrzeszają łącznie prawie 600 członków i organizują cykliczne zbiórki krwi w swoich lokalizacjach. Często odpowiadają również na apele zbiórek dla konkretnych osób, które potrzebują krwi.

Departament Komunikacji PGE GiEK.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: