Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Potrzebna krew dla rannego skoczka. Policja prosi o pomoc

Wracamy do wczorajszego wypadku w Longinówce pod Piotrkowem. Jednym ze spadochroniarzy który uległ wypadkowi, jest 49-letni policjant z Otwocka. Jego stan jest bardzo ciężki. By ratować życie funkcjonariusza, pilnie potrzebna jest krew, dlatego policjanci z otwockiej komendy apelują o pomoc dla swojego kolegi.

Do dramatycznego wypadku z udziałem dwóch mężczyzn doszło w piątek rano podczas szkoleń międzynarodowej grupy spadochronowej. Jak wstępnie ustalono, dwóm skoczkom prawdopodobnie zaplątały się linki spadochronu i runęli na ziemię.

– Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a drugi – nasz kolega – ciężko ranny został zabrany do łódzkiego szpitala. Jego stan wciąż jest bardzo ciężki, dlatego bardzo pilnie potrzebna jest krew bez względu na grupę – informuje mł. asp. Paulina Harabin z KPP w Otwocku. – Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o oddawanie tego cennego daru mogącego uratować życie naszemu koledze. Przy rejestracji należy podać imię i nazwisko poszkodowanego policjanta oraz punkt krwiodawstwa, do którego ma trafić krew – dodaje rzeczniczka otwockiej komendy.

Podczas oddawania krwi, należy podać poniższe dane:

KOM. PIOTR CZUBAK, REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA W ŁODZI, UL. FRANCISZKAŃSKA 17/25.

Zobacz także:

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krwiodawca
krwiodawca
25 września, 2022 13:19

co za pierdoly wypisuja! „pilnie potrzebna jest krew bez względu na grupę” – gdyby faktycznie byla potrzebna, to by prosili o oddanie konkretnej grupy i w konkretnym miejscu.
Zwykle wykorzystywanie tragedii do akcji zbierania krwi.(nie pilnej)
Oddaje, wiec wiem co pisze.

Ania
Ania
Reply to  krwiodawca
26 września, 2022 21:14

I co Cię w dupie boli z tego powodu??! Jaki masz problem. Szczerze jak masz ze swoją krwią przekazywać swój jad to sobie ją wsadź głęboko!

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!