AleksandrówCzarnocinGminyGorzkowiceGrabicaŁęki SzlacheckieMoszczenicaRęcznoRozprzaSulejówWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWolbórzWydarzenia

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o pedofilię. Mieszkaniec powiatu miał molestować córkę swojej partnerki

Piotrkowska Prokuratura Rejonowa prowadzi śledztwo w sprawie mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który miał dopuścić się czynów pedofilskich. Mężczyzna miał wielokrotnie wykorzystać seksualnie małoletnie, a także dopuścić się wielokrotnego gwałtu.

 – Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 14 sierpnia 2023 r. wszczęła śledztwo w sprawie o czyny z art. 200 § 1 kk w zw. z art. 12§1kk oraz z art. 197 § 2 k.k. w zw. z at. 12 § 1 k.k. i inne, popełnione na szkodę dwóch pokrzywdzonych – informuje Magdalena Czołnowska Rzeczniczka Prasowa Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Prokuratura potwierdza, że 14 sierpnia zatrzymano mężczyznę, a dwa dni później Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Prokuratura ze względu na dobro pokrzywdzonych, nie chce ujawniać szczegółów śledztwa. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że sprawa dotyczy dwóch nastolatek. Jedna z nich, to prawdopodobnie córka partnerki zatrzymanego mężczyzny.

Podczas aresztowania policjanci mieli znaleźć także w telefonie mężczyzny treści pedofilskie. Kodeks karny za zarzucane czyny przewiduje karę 12 lat więzienia.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
Wanda
25 sierpnia, 2023 15:39

Sterylizacja chemiczna, a później wyrok sądu! Najlepiej ciężkie roboty w kamieniołomach

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!