GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Podstawówka jakich mało

Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Goleszach Dużych pracują po remoncie pełną parą. Nowoczesny obiekt robi wrażenie na uczniach, nauczycielach i rodzicach.

Dzieci i nauczyciele nie kryją zadowolenia. Nowoczesne klasy z multimedialnym wyposażeniem, przestronne jasne korytarze, funkcjonalna stołówka z kącikiem gier i zabaw. Szkoła Podstawowa w Goleszach Dużych po remoncie powiększyła się, zyskała nową elewację. Szkoła została rozbudowana o dodatkowy budynek, w którym jest teraz przedszkole samorządowe.

Kompleks edukacyjny został ocieplony, wymieniono stolarkę okienną, wyremontowano wszystkie pomieszczenia, a budynek zyskał nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła wspomaganą gazem. Koszt inwestycji to 5,6 mln zł, w tym 4 mln zł to pozyskane fundusze zewnętrzne.

– To jedna z naszych największych inwestycji w Gminie Wolbórz, która służy najmłodszym przedszkolakom i uczniom. Szkoła po przebudowie wygląda imponująco, jest nowoczesna, przestronna i jasna. Jestem pod wrażeniem realizacji naszego projektu przebudowy tego obiektu. – powiedział Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!