Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Piotrków znowu zagra w serialu!

Piotrkowska starówka w miniony poniedziałek znowu stała się planem filmowym. Tym razem nagrywane były sceny do serialu (prawdopodobnie) “Ultraviolet”.

Piszemy – prawdopodobnie – bowiem nikt z obsługi planu nie chciał oficjalnie potwierdzić o jaki film chodzi. Ekipa filmowa zlokalizowana była między innymi na ulicy Rycerskiej, Szewskiej, Sieradzkiej. Piotrków “zagrał” Kraków. Na ulicy można było spotkać lajkonika, a także piotrkowskie puby zamieniły nazwy na “krakowskie”.

„Ultraviolet” to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Marta Nieradkiewicz, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabijański oraz Agata Kulesza.

Serial można było oglądać w telewizji AXN, od sierpnia zeszłego roku dostępny jest również na platformie Netflix. Na antenie telewizji Polsat będzie go można było oglądać od 30 lipca 2019 roku.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kozanostra1992
kozanostra1992
9 lipca, 2019 15:19

Boże, jakie to wszystko nieudolne… a Zalew Sulejowski niech udaje najlepiej Saint Tropez!!! Tylko który Żabojad będzie tu chciał wypoczywać?! :/, 😛

Anonimowo
Anonimowo
9 lipca, 2019 17:31

Dokładnieee… nasz grajdoł może udawać Wilno, lublin, a nawet Bielsko-Białą, ale nie Kraków! #$%! Do c*u*a Wacława…

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x