Kulinaria - przepisyPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Pielmieni, naleśniki, makarony – czyli nowa odsłona Pierogowo-Naleśnikowo

W doskonale już znanej mieszkańcom Piotrkowa restauracji “Pierogowo-Naleśnikowo” z Belzackiej 95, zachodzą smaczne zmiany. O nową kartę menu zadbał Kuba Wolski – uczestnik telewizyjnego show Hell’s Kitchen. Oprócz tradycyjnych pierogów i naleśników w karcie pojawiły się doskonałe makarony.

Kuba nie dość, że wymyślił nowa kartę to jeszcze przeszkolił właścicieli jak prawidłowo powinni wykonywać wszystkie dania. – Robert Maksymowicz poprosił mnie o pomoc przy doborze dań do nowej karty menu. Udało nam się stworzyć krótką, ale niezwykle smaczną propozycję dla wszystkich wielbicieli makaronów i pierogów. Jest coś dla tych którzy lubią najeść się do syta, ale i dla tych którzy liczą kalorie w swoim posiłku. Będą makarony z maki pszennej jak i te zdrowsze – z mąki razowej – mówi w rozmowie z nami Kuba Wolski.

– Przyznam, ze moim ulubionym daniem są naleśniki z serem. Jednak makarony które pokazał nam Kuba są dla naleśników sporą konkurencją. Pielmieni robimy według oryginalnej ukraińskiej receptury. Z resztą zatrudniliśmy tamtejsze kucharki które robią je doskonałe. Natomiast jeśli chodzi o makarony, to mamy wersje z boczkiem, grilowaną piersią kurczaka i szpinakiem – zapewnia Robert Maksymowicz.

Niebawem restauracja wprowadzi usługę dowozu dań, dlatego wszelkie makarony będzie można zjeść nie wychodząc z domu.

KONKURS !

Konkurs dla wszystkich wielbicieli makaronów ! Do wygrania są dwa vouchery, o wartości 50 zł. każdy. Należy przesłać do nas przepis na swoje ulubione danie makaronowe. Na zgłoszenia czekamy do piątku 25 października. Dwa najlepsze przepisy nagrodzimy voucherami i być może znajdą się one w stałej ofercie “Pierogowo-Naleśnikowo”. Zgłoszenia należy przesłać na adres: konkurs@piotrkowski24.pl.

Wyniki konkursu: vouchery wędrują do pani Martyny oraz pana Tomasza.

Tagi

Powiązane artykuły

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close