Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Ostatnia wyborcza prosta. Marek Belka kupuje w Piotrkowie pomidory

Najpierw spotkanie z dziennikarzami, potem podpisywanie książek a następnie zakupy nowalijek na targowisku i rozdawanie ulotek – tak Marek Belka – kandydat do europarlamentu z listy Koalicji Obywatelskiej rozpoczął wizytę w Piotrkowie.

To będzie bardzo intensywny dzień dla byłego premiera. – Jesteśmy już po spotkaniu w Łodzi, teraz Piotrków Trybunalski, ale przed nami jeszcze Bełchatów, Sieradz, Zduńska Wola, Łask i Zgierz. To wszystko po to, by pokazać jak ważne są najbliższe wybory z 26 maja – powiedział Tomasz Trela, zastępca prezydenta Łodzi. – Moim kandydatem do Parlamentu Europejskiego jest profesor Marek Belka. To na niego w niedzielę oddam swój głos – tak do pójścia na wybory i oddania głosu na kandydata lewicy zachęcał były poseł, Artur Ostrowski.

– Dziś ostatni dzień kampanii. W ciągu tych kilku tygodni, spotkałem się z niezliczona ilością mieszkańców z województwa. Chciałbym bardzo za wszystkie podziękować. To były spotkania nie tylko ze zwolennikami, ale także z tymi którzy mieli różne pretensje i te rozmowy zdaje się były najciekawsze – powiedział Marek Belka, kandydat do PE.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!