GminyNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Oddaj krew w Wolborzu i piotrkowskim szpitalu

W imieniu organizatorów zapraszamy na akcje poboru krwi, które odbędą się w najbliższą niedzielę (21.04) w godz. 10:00-14:00 w Wolborzu przy ul. Świętokrzyska 5, oraz we wtorek (23.04) w Piotrkowie w poradni szpitalnej przy ulicy Wolborskiej.

Tym razem będzie to zbiórka dedykowana dla Mariusza Ochyja, zamieszkałego w Mierzynie w gm. Rozprza, który pilnie potrzebuje krwi. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz powiatu na zbiórkę krwi, która bezpośrednio wesprze Mariusza w walce z chorobą. Warto pomagać i przekazać cząstkę siebie drugiej osobie – leku którego nie można wyprodukować. Na każdego krwiodawcę czeka słodki poczęstunek, kawa, herbata oraz napoje – zachęca organizator akcji Łukasz Wróbel. – Jeśli nie możesz oddać krwi podczas niedzielnej akcji, zgłoś się do stacjonarnego punktu krwiodawstwa i oddaj krew dla Mariusza Ochyja. Mężczyzna przebywa w Szpitalu Specjalistycznym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi Klinika Hematologii – dodaje.

Z kolei we wtorek (23.04) w godzinach 9:00 – 12:00 w „Punkcie Szczepień” w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Budynek Przychodni Specjalistycznych (od strony ulicy Wolborskiej). Wejście od szczytowej, południowej strony budynku (od lądowiska dla śmigłowców), także odbędzie się zbiórka krwi. Zapisy drogą elektroniczną: rzecznikprasowy@szpital-piotrkow.pl (należy podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy). Organizatorami akcji są: SSW w Piotrkowie Trybunalskim oraz RCKiK w Łodzi.

Każda osoba, która odda krew może liczyć na 2 dni wolne w pracy (dzień oddania krwi + następny dzień) oraz 8 (pysznych) czekolad regeneracyjnych.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!