Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Od poniedziałku Twój e-PIT w sieci, ale nie bez kłopotów

Od poniedziałku 15 lutego rozpoczął się okres rozliczeń PIT za rok 2020. Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) przygotowała dla podatników rozliczenia roczne w usłudze Twój e-PIT. Przedsiębiorcy mogą wysłać PIT poprzez system e-Deklaracje a złożenie zeznania i rozliczenie się z fiskusem, jest czas do 30 kwietnia 2021 r.

– Usługę Twój e-PIT udostępniamy podatnikom już po raz trzeci, ale w tym roku jest ona częścią e-Urzędu Skarbowego, czyli internetowego serwisu Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej. To rozwinięcie idei Twojego e-PITa – wygodnych, bezpiecznych i łatwo dostępnych usług ułatwiających życie naszym klientom – wskazuje minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński.

Jednak w tej beczce miodu, jest i łyżka dziegciu. Wczoraj podatnicy mieli ogromne kłopoty, by swojego PITa obejrzeć. System jak zawsze w takich przypadkach był przeciążony, a oczom internautów ukazywał się taki komunikat:

Dziś (wtorek) jest nieco lepiej, ale nadal mogą występować błędy systemowe. Po wejściu na stronę https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ pojawia się komunikat:

Kilkukrotne próby logowania zazwyczaj przynoszą pożądany efekt, zatem ćwiczmy cierpliwość z kontaktach z fiskusem.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!