Nagrody dla najlepszych zawodników LZS przyznane!

Views: 531

NAJLEPSI SPORTOWCY LZS POWIATU PIOTRKOWSKIEGO w 2018 roku

  • Szkodziński Dawid AKS Piotrków – zapasy, I m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kat. 60 kg, członek kadry narodowej.
  • Sochacka Anita – UKS „Snikers” Rękoraj, bilard, III m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorek, II i III m-ce w pucharze Polski, członkini kadry narodowej.
  • Socha Karol – AKS Piotrków – zapasy, II m-ce w Mistrzostwach Polski Seniorów w kat. 63 kg.
  • Pęczek Mateusz – LUMKS „Kasztelan” Rozprza – piłka siatkowa, zawodnik II ligi w piłce siatkowej mężczyzn.
  • Wochna Patrycja – AKS Piotrków – zapasy, I m-ce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w kat. 69, II m-ce w Pucharze Polski, członkini kadry narodowej juniorek.
  • Kuwerska Karina – ULKS Moszczenica – tenis stołowy, zawodniczka sekcji II ligi tenisa stołowego.
  • Bąbol Bartłomiej – LUKS „Gryf” Bujny – podnoszenie ciężarów, II m-ce w XXI Ogólnopolskich Igrzyskach LZS.
  • Maja Daleszczyk – UKS „Fuks” Sulejów – piłka siatkowa.
  • Izabela Stobiecka – UKS „Fuks” Sulejów – piłka siatkowa.
  • Monika Nowak – UKS „Fuks” Sulejów – piłka siatkowa, I m-ce w XXI Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, I m-ce w Mistrzostwach woj. łódzkiego w pice siatkowej.
  • Gorzeń Jakub – MGKS „Skalnik” Sulejów – piłka nożna rocznik 2001, czołowy zawodnik A-klasowej drużyny w piłce nożnej.
  • Zochniak Jakub – GUKS Gorzkowice – tenis stołowy, zawodnik IV ligowej drużyny.

TRENERZY – WYCHOWAWCY MŁODZIEŻY

  • Dytrych Angelika – AKS Piotrków – zapasy kobiet trenerka sekcji zapasów kobiet.
  • Orlik Jadwiga – GUKS Gorzkowice – tenis stołowy, trenerka III ligowych drużyn kobiet i mężczyzn.
  • Woźniak Tomasz – LUKS „ATHLETIC” – Wola Krzysztoporska – zapasy, trener sekcji zapasów.
  • Nitek Jarosław – ULKS Moszczenica – trener II ligowej drużyny kobiet i III ligowej drużyny mężczyzn.
  • Bogusław Bereżny – UKS „Snikers” – trener zawodników bilarda i pool bilarda.
  • Wieczorek Wiesław – UKS „Fuks” Sulejów – trener juniorów i seniorów w piłce siatkowej.
  • Szczepocki Roman – LKS Mierzyn – trener juniorów i seniorów A klasy.
  • Pyrzanowski Roman.

NADZIEJE SPORTOWE

  • Jaroniek Wiktoria, Moszczenica – zapasy rocznik 2004, V m-ce w Mistrzostwach Polski Młodziczek, II m-ce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Młodziczek.
  • Jamorski Oskar – UKS „Snikers” Rękoraj – pool bilard, rocznik 2003, II m-ce w Drużynowych Mistrzostwach Europy w bilardzie, I m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów w odmianie 9 bil, III m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów w odmianie 14 bil, zwycięzca rankingu Polski Juniorów w 2018, członek kadry narodowej juniorów.
  • Robaszek Patryk – LUKS „ATHLETIC” Wola Krzysztoporska – zapasy rocznik 2005, II m-ce w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzik, II m-ce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w kategorii młodzik.
  • Zawada Oliwia – GUKS Gorzkowice – tenis stołowy, rocznik 2007, II m-ce drużynowo w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzik, I m-ce w mistrzostwach województwa w kategorii młodzik.
  • Lipa Oskar ULKS Moszczenica, tenis stołowy rocznik 2008, III m-ce w rankingu PZTS w kategorii żak.

NAJLEPSZE KLUBY SPORTOWE
AKS PIOTRKÓW – zapasy styl klasyczny.
LUKS „Gryf” Bujny – podnoszenie ciężarów.
GLKS „Włókniarz” Moszczenica – piłka nożna.
GUKS Gorzkowice, klub wielosekcyjny – piłka nożna, tenis stołowy, szachy.
ULKS Moszczenica – tenis stołowy – udział drużyn w II i III lidze kobiet.
LUKS „ATHLETIC” – Wola Krzysztoporska – zapasy styl klasyczny.

WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWE, NAJLEPSZE RADY GMINNE
I m-ce – Rozprza
II m-ce – Wola Krzysztoporska
III m-ce – Moszczenica
IV m-ce – Ręczno
V m-ce – Sulejów
VI m-ce – Gorzkowice
VII m-ce – Łęki Szlacheckie

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
I m-ce ZS CKP w Bujnach
II m-ce ZS CKU w Wolborzu
III m-ce ZSP w Czarnocinie

SZKOŁY GIMNAZJALNE
I m-ce Gimnazjum w Rozprzy
II m-ce Gimnazjum w Publiczne Gimnazjum w Ręcznie
III m-ce Gimnazjum w Woli Krzysztoporskiej
IV m-ce Gimnazjum w Gomulinie

SZKOŁY PODSTAWOWE
I m-ce Szkoła Podstawowa w Ręcznie
II m-ce Szkoła Podstawowa w Trzepnicy
III m-ce Szkoła Podstawowa w Rozprzy
IV m-ce Szkoła Podstawowa w Gomulinie
V m-ce Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej
VI m-ce Szkoła Podstawowa w Łękach Szlacheckich

SEKCJE TURYSTYCZNE
Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sulejowie
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Gminne Zrzeszenie LZS w Moszczenicy

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *