Piłka ręcznaPiotrków TrybunalskiSportWydarzenia

Mało gościnne Zabrze

Autor: Jacek Marcinkowski

Piotrkowianin rozegrał w czwartek (07.02) kolejny mecz ligowy, tym razem na wyjeździe w Zabrzu. Niestety, podobnie jak w sobotę, Piotrkowianin przespał początek meczu i w 10 minucie było już 10:0 dla Górnika.

Dopiero od tego momentu zawodnicy Dmytro Zinchuka zaczęli grać mniej bojaźliwie i w 30 minucie było 14:11 dla miejscowych. Druga połowa to kompletna klapa w wykonaniu Piotrkowianina. Mnóstwo błędów po stronie naszego klubu doprowadziło do porażki. Wyżej notowany i lepiej grający Górnik, nie pozwolił wyrwać sobie wygranej i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 27:20.

Jest to druga z rzędu porażka Piotrkowianina. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu piotrkowscy kibice w hali Relaks zobaczą zwycięstwo swojej drużyny. Mecz z Arką Gdynia odbędzie się 17.02 o godz. 18.00.

Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Mróz 4, Iskra 3, Sobut 3, Szopa 3, Nastaj 2/1, Jakubowski 1, Kaźmierczak 1, Pożarek 1, Surosz 1, Woynowski 1, Urbański, Andreou, Mastalerz, Swat.