Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Lewica rozdawała pierogi i barszczyk czerwony – FILM

Pierogi z kapustą i grzybami, barszczyk czerwony, kapusta z grochem czy przeróżne ciasta – rozdawali mieszkańcom Piotrkowa członkowie lewicy. Na targowisku miejskim – tzw. „Balcerku”, rozpoczęła się piotrkowska odsłona akcji „Lewicowy poczęstunek na Święta”.

– Chcielibyśmy obdarować mieszkańców Piotrkowa tymi świątecznymi produktami. Są pierogi, świąteczny barszczyk czy ciasta. Chcę także, złożyć wszystkim najlepsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia i nowego roku. Przede wszystkim zdrowia, i oby ten 2021 rok był lepszy od mijającego – rozpoczął spotkanie lider lewicy w regionie, były poseł Artur Ostrowski.

– Od kilku lat podobna akcja odbywa się w Łodzi. Pomyśleliśmy, że można ją przenieść do regionu, dlatego wczoraj spotkaliśmy się w Sieradzu, Pabianicach i Zduńskiej Woli, a dziś w Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim. Uważamy, że lewica jest blisko ludzi, a my to pokazujemy naszym zachowaniem nie tylko w święta, ale i cały rok – mówiła na piotrkowskim targowisku posłanka Anita Sowińska.

– Jesteśmy dzisiaj w Piotrkowie Trybunalskim, będziemy rozmawiać z tutejszymi mieszkańcami, będziemy częstować potrawami świątecznymi a takich spotkań ze względu na pandemię bardzo nam brakuje, dlatego spotykamy się w plenerze, zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa – dodał poseł Tomasza Treli – Wiceszef Klubu Parlamentarnego Lewicy.

2.3 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!