Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Krzysztof Chojniak pozywa w trybie wyborczym Marlenę Wężyk-Głowacką

Nim w najbliższą niedzielę o ich losie w drugiej turze głosowania zdecydują mieszkańcy Piotrkowa, to wcześniej o losie Marleny Wężyk-Głowackiej zdecyduje Sąd. Urzędujący prezydent miasta Krzysztof Chojniak pozwał bowiem w trybie wyborczym swoją kontrkandydatkę. Pismo trafiło do Sądu Okręgowego w poniedziałek.

Prawnik prezydenta Chojniaka, w pozwie wnosi o zobowiązanie Marleny Wężyk-Głowackiej do zaprzestania i zakazu rozpowszechniania nieprawdziwych, zdaniem mec. Króla, informacji dotyczących kosztów budowy Mediateki. W jednym z internetowych spotów wyborczych kandydatki na prezydenta miasta, znalazła się informacja, że ta budowa pochłonie 50 milionów złotych. Według prezydenta, to nieprawda. Posiedzenie Sądu zaplanowano na wtorek, na godzinę 12.30.

Kopię pozwu na swoim fanpage’u pokazała Marlena Wężyk-Głowacka, okraszając go krótkim komentarzem, w którym czytamy między innymi:

Od chwili rozpoczęcia kampanii wyborczej Krzysztof Chojniak unika debaty jak ognia. Nie pojawił się na debacie zorganizowanej przez TVP 3 Łódź oraz Radio Łódź, a dziś zdecydował się na ruch, który można traktować jedynie jako objaw strachu przed merytoryczną rozmową, która obnaży jego słabe zarządzanie Piotrkowem Trybunalskim. Zostałam w trybie wyborczym pozwana na rozprawę, która odbędzie się na krótką chwilę przed rozpoczęciem planowanej na wtorek debaty w radio Strefa FM. Jak bardzo trzeba obawiać się utraty władzy, by posuwać się do tak dziwnych chwytów (…)

 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Radziszewski
Piotr Radziszewski
30 października, 2018 08:08

Szkoda że nie podważył sedna “cudownej inwestycji” , budynek nie jest pasywny dlatego nie można było uzyskać dotacji z UE.

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!